Vezi tot programul!↓

PROGRAMUL LIGII 1, SEZONUL 2010/2011:

Etapa I (24 iulie):

UNIVERSITATEA CRAIOVA – CFR Cluj

Rapid – FC Vaslui
FCM Tg. Mures – FC Brasov
U Cluj – Steaua
FC Timisoara – Gloria Bistrita
Victoria Branesti – Gaz Metan Medias
Astra Ploiesti- FC Dinamo
Sportul Studentesc – Otelul Galati
Unirea Urziceni – Inter Curtea de Arges

Etapa a II-a (31 iulie):

Steaua – UNIVERSITATEA CRAIOVA

Unirea Urziceni – Rapid
FC Vaslui – FCM Tg. Mures
FC Brasov – U Cluj
CFR Cluj – Victoria Branesti
Gloria Bistrita – Astra Ploiesti
Gaz Metan Medias – FC Timisoara
Dinamo – Sportul Studentesc
Otelul Galati – Inter Curtea de Arges

Etapa a III-a (7 august):

Victoria Branesti – UNIVERSITATEA CRAIOVA

FC Brasov – Steaua
Inter Curtea de Arges – Dinamo
Rapid – Otelul Galati
FCM Tg. Mures – Unirea Urziceni
U Cluj – FC Vaslui
FC Timisoara – CFR Cluj
Astra Ploiesti – Gaz Metan Medias
Sportul Studentesc – Gloria Bistrita

Etapa a IV-a:

UNIVERSITATEA CRAIOVA – FC Timisoara
FC Vaslui – FC Brasov
Steaua – Victoria Branesti
CFR Cluj – Astra Ploiesti
Gaz Metan Medias – Sportul Studentesc
Gloria Bistrita – Inter Curtea de Arges
Dinamo – Rapid
Otelul Galati – FCM Tg. Mures
Unirea Urziceni – U Cluj

Etapa a V-a:

Astra Ploiesti – UNIVERSITATEA CRAIOVA

Rapid – Gloria Bistrita
FCM Tg. Mures – Dinamo
U Cluj – Otelul Galati
FC Timisoara – Victoria Branesti
Sportul Studentesc – CFR Cluj
Inter Curtea de Arges – Gaz Metan Medias
FC Vaslui – Steaua
FC Brasov – Unirea Urziceni

Etapa a VI-a:

UNIVERSITATEA CRAIOVA – Sportul Studentesc
Victoria Branesti – Astra Ploiesti
Steaua – FC Timisoara
CFR Cluj – Inter Curtea de Arges
Gloria Bistrita – FCM Tg. Mures
Gaz Metan Medias – Rapid
Dinamo – U Cluj
Otelul Galati – FC Brasov
Unirea Urziceni – FC Vaslui

Etapa a VII-a:

Inter Curtea de Arges – UNIVERSITATEA CRAIOVA

Rapid – CFR Cluj
FCM Tg. Mures – Gaz Metan Medias
U Cluj – Gloria Bistrita
Astra Ploiesti – FC Timisoara
Sportul Studentesc – Victoria Branesti
FC Vaslui – Otelul Galati
FC Brasov – Dinamo
Unirea Urziceni – Steaua

Etapa a VIII-a:

UNIVERSITATEA CRAIOVA – Rapid
FC Timisoara – Sportul Studentesc
Victoria Branesti – Inter Curtea de Arges
Steaua – Astra Ploiesti
CFR Cluj – FCM Tg. Mures
Gloria Bistrita – FC Brasov
Gaz Metan Medias – U Cluj
Dinamo – FC Vaslui
Otelul Galati – Unirea Urziceni

Etapa a IX-a:

FCM Tg. Mures – UNIVERSITATEA CRAIOVA

Rapid – Victoria Branesti
U Cluj – CFR Cluj
Sportul Studentesc – Astra Ploiesti
Inter Curtea de Arges – FC Timisoara
FC Vaslui – Gloria Bistrita
FC Brasov – Gaz Metan Medias
Otelul Galati – Steaua
Unirea Urziceni – Dinamo

Etapa a X-a:

UNIVERSITATEA CRAIOVA – U Cluj
FC Timisoara – Rapid
Victoria Branesti – FCM Tg. Mures
Astra Ploiesti – Inter Curtea de Arges
Steaua – Sportul Studentesc
CFR Cluj – FC Brasov
Gloria Bistrita – Unirea Urziceni
Gaz Metan Medias – FC Vaslui
Dinamo – Otelul Galati

Etapa a XI-a:

FC Brasov – UNIVERSITATEA CRAIOVA

Rapid – Astra Ploiesti
FCM Tg. Mures – FC Timisoara
U Cluj – Victoria Branesti
Inter Curtea de Arges – Sportul Studentesc
FC Vaslui – CFR Cluj
Dinamo – Steaua
Otelul Galati – Gloria Bistrita
Unirea Urziceni – Gaz Metan Medias

Etapa a XII-a:

UNIVERSITATEA CRAIOVA – FC Vaslui
FC Timisoara – U Cluj
Victoria Branesti – FC Brasov
Astra Ploiesti – FCM Tg. Mures
Sportul Studentesc – Rapid
Steaua – Inter Curtea de Arges
CFR Cluj – Unirea Urziceni
Gloria Bistrita – Dinamo
Gaz Metan Medias – Otelul Galati

Etapa a XIII-a:

Unirea Urziceni – UNIVERSITATEA CRAIOVA

Rapid – Inter Curtea de Arges
FCM Targu Mures – Sportul Studentesc
U Cluj – Astra Ploiesti
FC Vaslui – Victoria Branesti
FC Brasov – FC Timisoara
Gloria Bistrita – Steaua
Dinamo – Gaz Metan Medias
Otelul Galati – CFR Cluj

Etapa a XIV-a:

UNIVERSITATEA CRAIOVA – Otelul Galati

Rapid – Steaua
FC Timisoara – FC Vaslui
Victoria Branesti – Unirea Urziceni
Astra Ploiesti – FC Brasov
Sportul Studentesc – U Cluj
Inter Curtea de Arges – FCM Tg. Mures
CFR Cluj – Dinamo
Gaz Metan Medias – Gloria Bistrita

Etapa a XV-a:

Dinamo – UNIVERSITATEA CRAIOVA

FCM Tg. Mures – Rapid
U Cluj – Inter Curtea de Arges
FC Vaslui – Astra Ploiesti
FC Brasov – Sportul Studentesc
Steaua – Gaz Metan Medias
Gloria Bistrita – CFR Cluj
Otelul Galati – Victoria Branesti
Unirea Urziceni – FC Timisoara

Etapa a XVI-a:

UNIVERSITATEA CRAIOVA – Gloria Bistrita

Rapid – U Cluj
FCM Tg. Mures – Steaua
FC Timisoara – Otelul Galati
Victoria Branesti – Dinamo
Astra Ploiesti – Unirea Urziceni
Sportul Studentesc – FC Vaslui
Inter Curtea de Arges – FC Brasov
CFR Cluj – Gaz Metan Medias

Etapa a XVII-a:

Gaz Metan Medias – UNIVERSITATEA CRAIOVA

U Cluj – FCM Tg. Mures
FC Vaslui – Inter Curtea de Arges
FC Brasov – Rapid
Steaua – CFR Cluj
Gloria Bistrita – Victoria Branesti
Dinamo – FC Timisoara
Otelul Galati – Astra Ploiesti
Unirea Urziceni – Sportul Studentesc